Esileht / Kümblustünnid

Kümblustünnid

Kümblustünn e. tünnisaun on suurepärane võimalus koos perega aega veeta. Kümblustünni kasutamine ei sõltu aastaajast, vaid vastupidi, see on jahutav soojal suveõhtul ning kargel talvel mõnusaks lõõgastuseks. Üha populaarsemaks muutuv terrassivann on hea alternatiiv kümblustünnile, mis erinevalt tünnisaunast terrassi sisse ehitatakse.

Filter

 

Kümblustünnid ja terrassivannid – koduse SPA süda.

Kümblustünn ehk tünnisaun on suurepärane viis nautida oma perega kvaliteetaega. Kümblustünni saab kasutada igal aastaajal, see pakub külmemal ajal sooja ja soojemal ajal jahutust. Tünnisaun on ka väga hea stressi maandaja, selles veedetud aeg lõõgastab lihaseid ja edendab vereringtet. Lisaks tervislikkusele on kümblustünn eestlaste üks lemmiktegevusi tähtpäevade tähistamisel.

Lingalaid tooted on kvaliteetsed

Lingalaiu kümblustünnid ja -vannid on valmistatud kuldsete kätega meistrite poolt. Tooted on vooderdatud kvaliteetse termopuiduga ning vanni sisemuseks on kergesti hooldatav, kauakestev ja hügieeniline klaasplast. Iga kümblustünni mudel on disainitud selliselt, et selles oleks mõnus aega veeta ja mugav puhastada.

Kümblustünnid paneme kokku selliselt, mis vastab sinu vajadustele ja soovidele. Valida saab alates sisu värvist kuni massaži- ja valguslahendusteni. Samuti pakume kõik vajaliku vanni hoolduseks. Küsi meilt ka paigaldust!

 

 

Ostukorvi sisu

Sinu ostukorvi on tühi.

Available Filters