Soojusvaheti SV3 - Saunale.ee
Soojusvaheti SV 3 RV

151,4  136,2 

Tarneaeg: 1 – 2 nädalat

Shopping Cart

Tooted puuduvad

Esileht / Pood / Saunakeriste lisad / Soojusvahetid / Soojusvaheti SV 3 RV

Soojusvaheti SV 3 RV

151,4  136,2 

Soojusvaheti SV3 on ette nähtud vee soojendamiseks kerise kolde jääksoojuse arvel. Soojusvaheti on sauna tarbevee soojendamise süsteemi osa.Soojusvaheti SV3 on mõeldud kasutamiseks eelkõige komplektis koos „Stoveman“ saunaahjudega, kuid on võimalik paigaldada kõikidele keristele, mille suitsugaaside väljundtoru suundub kerise pealt üles ning selle välisläbimõõt on 115mm.

Tarneaeg: 1 – 2 nädalat

Märka! Kui tootel on lisavalikuid ning teete nende hulgast valiku, siis soodustustega hind arvutatakse otukorvis.

Osta mugavalt ja maksa hiljem ilma lisatasudeta

Maksa hiljem maksemeetodiga on võimalik maksta 
kuu aja pärast, kahes või kolmes võrdses osas. Vaata lisaks ››

Tootekood: 13110724 Kategooria: Sildid: ,

Soojusvaheti SV3 on ette nähtud vee soojendamiseks kerise kolde jääksoojuse arvelt. Soojusvaheti on sauna tarbevee soojendamise süsteemi osa.

Soojusvaheti SV3 on mõeldud kasutamiseks eelkõige komplektis koos „Stoveman“ saunaahjudega, kuid on võimalik paigaldada kõikidele keristele, mille suitsugaaside väljundtoru suundub kerise pealt üles ning selle välisläbimõõt on 115mm. Soojusvaheti korstnatoru alumine toruots paigaldatakse kerise suitsugaaside väljumistoru peale. Ülemise toruotsa ühendamiseks suitsulõõriga kasutatakse spetsiaalseid metallist suitsutorusid, mis vajadusel tihendatakse kuumuskindla tihendinööriga. Soojusvaheti kasutamiseks on paagi üla- ja allosas sisemise keermega toruotsikud (3/4“).

Kaal 6,5 kg
Mõõtmed 20 × 21 × 53 cm
Tootja

Kasutusjuhend

Kasutusjuhendi leiad SIIT ››

Joonise leiate SIIT ››