Shopping Cart

No products in the cart.

Esileht / Saunad / Saunalavad

Saunalavad

Ergonoomilised ja mugavad saunalavad sinu soovidele, millel istudes saad oma keha mugavalt vabaks lasta ja lõdvestuda sama mõnusalt kui elutoas tugitoolis või diivanil.
SaunamaterjalidMoodulsaunad

Näitan kõiki 7 tulemust

Saunalava on rohkemat kui ainult istumisalus

Saunalava on sauna lahutamatu osa ja saun on saanud meie igapäevaelus niivõrd oluliseks kohaks, kus lõõgastume tihti pärast pingelist tööpäeva või väsitavat treeningut.

Samas kasutame saunalava kohana, kus veedame sotsiaalselt lähedaste ja sõpradega mõnusalt aega. Parim viis saunas kehasse kogunenud lihaspinged maandada ja lõdvestuda on istumine mugavas, keha toetavas asendis – ergonoomilisel saunalaval.

Saunalaval aja veetmine ja lõdvestumine peaks olema sama nauditav, kui istuda restoranis mugaval söögitoolil. Saunalava, millele sooviks pikemalt puhkama jääda, peab olema mugav ja kogu keha toestav.

Saunalava olgu ergonoomiline

Oleme välja töötanud lahenduse – ergonoomilise saunalava, millel istudes saad oma keha mugavalt vabaks lasta ja lõdvestuda sama mugavalt kui elutoas tugitoolis või diivanil. Oma koduses saunas saad lõdvestuda ja naudelda sama hästi nagu puhkekeskustes ja spa-des, kus just ergonoomilisi saunalavasid kasutatakse.

Mugav ja kogu selga toetav seljatugi toestab ülakeha ühtlaselt ja väheneb koormust ja pinget alakehale, pakkudes seeläbi maksimaalset lõdvestust ja naudingut. Mugaval saunalaval on mõnus olla, sättige omale sobilik saunatemperatuur ja nautige seda maksimaalselt. Kaarja ja pehme joonega istumiskontuur on mugav nii suurtele kui väikestele. Meie pakutavad saunalavad sobivad klassikalisse soome sauna kui ka infrapunasauna.