Shopping Cart

Tooted puuduvad

ESTO 3 – osaline makseviis – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks ilma ühegi lisatasuta!

 

ESTO3osta kohe maksa hiljem - Saunale.ee

ESTO 3 makseviis on innovatiivne lahendus, mis võimaldab ostu kinnitada ja tasuda mugavalt ning kiirelt – kolmes võrdses osas, ilma lisatasudeta! Vali e-poe kassas oma ostude eest tasumiseks ülimalt populaarne ESTO 3-osaline makseviis! ESTO 3 aitab jagada ostusumma kuni 3-ks võrdseks osaks.

● Ühtegi lisatasu ei lisandu.

● Lihtsalt kolm võrdses osas makset, kolme kuu jooksul.

● Esimene makse on alles järgmise kuu 15. kuupäeval.

ESTO 3 makseviisi pakub ja haldab ESTO AS. 

MIS ON ESTO? ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2600 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 300 000 kliendi. Tutvu tingimustega siin: www.esto.ee Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga – info@esto.ee või www.esto.ee LIVE chat-aknas.

ESTO maksa hiljem

Maksa hiljem annab sulle 30 päeva lisaaega maksmiseks. Omanda kaup või teenus koheselt ning maksa vastavalt enda soovile järgneva 30 päeva jooksul ilma ühegi lisanduva kuluta!

● Saa kaup koheselt kätte

● Maksa mugavalt 30 päeva jooksul

● Ei mingeid intresse ja lisatasusid

● Võid lõõgastuda. ESTO annab teada kui maksetähtpäev hakkab saabuma.

Maksa hiljem teenusepakkujaks on ESTO AS. Maksa hiljem krediidi kulukuse määr on 0% aastas järgmistel näidistingimustel: intress 0% aastas, puuduvad tasud.