Veetasku SKAMET võrkkorpustega keristele - Saunale.ee
Eemaldatav veetasku SKAMET võrguga keristele

53,7 107,4 
48,3 96,6 

Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Shopping Cart

Tooted puuduvad

Esileht / Pood / Saunakeriste lisad / Soojusvahetid / Eemaldatav veetasku SKAMET võrguga keristele

Eemaldatav veetasku SKAMET võrguga keristele

53,7 107,4 
48,3 96,6 

Kõigil Skamet-i võrguga (S-seeria) saunaahjudel on võimalus kasutada eemaldatavat veetaskut. Kerise vee väljavõtu poolt saab muuta vastavalt oma soovile.

Märka! Kui tootel on lisavalikuid ning teete nende hulgast valiku, siis soodustustega hind arvutatakse otukorvis.

VALI OMADUS*

Osta mugavalt ja maksa hiljem ilma lisatasudeta

Maksa hiljem maksemeetodiga on võimalik maksta 
kuu aja pärast, kahes või kolmes võrdses osas. Vaata lisaks ››

Tootekood: - Kategooria: Sildid: ,

Kõigil Skamet-i võrguga (S-seeria) saunaahjudel on võimalus kasutada eemaldatavat veetaskut. Kui varem olid veetaskud ahju külge keevitatud, siis nüüd annab ahju vee väljavõtu poolt muuta vastavalt oma soovile. Ahju mõlemal küljel ning taga on kinnituskohad, mille külge veetasku kergesti kinnitub.

Veetasku kinnituskohad ei ole vaid paagi kinnitamiseks. Ilma veetaskut lisamata, annab see ka saunaahju konstruktsioonile lisatugevust. Kinnitusribad lisatakse kõikidele ahjudele, seina tugevdamiseks, isegi kui ahi on tellitud kinni keevitatud veetaskuga.

Kuna ahjul on kolm kinnitust, siis on võimalik ühendada rohkem kui üks veetasku. Kui kliendil on soov, siis võib ühendada koguni 3 veetaskut korraga (kolmele küljele), kuid sellisel juhul tuleb arvestada, et mida rohkem on veetaskuid, seda pikem on kütteaeg.

NB! Kandilise võrkkorpusega mudelitele (S ja ST) saab veetasku ühendada paremale, vasakule ja tagakülge, kuid ümara korpusega mudelitele (SY ja STY) ainult paremale ja vasakule küljele.

Kui kliendil on eelnevalt olnud meie ahi veetaskuga ja soovib seda välja vahetada, siis veetorude kõrgused ja kaugused on jäänud samaks, mis kinni keevitatud veetaskuga ahju puhul. Seega ei pea klient oma veesüsteemi ümber tegema hakkama ning saab lihtsalt uue mudeli asemele asetada.

Juhul kui klient on ostnud ahju eemaldatava veetaskuga ning paigaldanud toote ka omakohale ning vee sisselaskmisel selgub, et paak on vigane või laseb läbi, siis on võimalik see välja vahetada ilma ahju paigast liigutamata. Samuti on võimalik vahetada välja veetasku juhul, kui aastate jooksul on veetasku lekkima hakanud või katlakivist ummistunud.

Lisaks uutele mudelitele on jäänud võimalus tellida ahjusid, mis on juba kinni keevitatud veetaskutega. Nende positiivne pool on kõrgem vee kütmise efektiivsus. Kuna tulekolde ja soojeneva vee vahel on vaid üks sein, siis soojeneb vesi kiiremini kui eemaldatava veetasku puhul. Eemaldatava veetasku puhul on tule ja vee vahel topeltsein ning sellepärast soojeneb vesi natukene aeglasemalt. Kuid kui Teil on kas suur saun või väiksem veeboiler, siis sobib ka eemaldatava veetaskuga saunaahi.

Tootja

Materjal

,