Shopping Cart

Tooted puuduvad

Moodulsaunad

Moodulsaun on üldjuhul puidust või mõnest teisest materjalist, mis ühendab endas mugavuse, stiili ja funktsionaalsuse. Paiguta saun omale soovipärasesse kohta – aeda, veekogude äärde, metsa, suvilasse või isegi katusele. Sealjuures pole vaja ehitus- ega paigaldusluba. 
moodulsaunad-saunale.ee

Moodulsaunad on üldjuhul puidust või mõnest teisest materjalist, mis ühendab endas mugavuse, stiili ja funktsionaalsuse. Paiguta saun omale soovipärasesse kohta – aeda, veekogude äärde, metsa, suvilasse või isegi katusele. Sealjuures pole vaja ehitus- ega paigaldusluba. 

Tänu oma kergele kaalule ja tugevale raamile on moodulsauna lihtne transportida ning mis kõige olulisem, saun saavutab soovitud temperatuuri samaaegselt kui traditsiooniline saun. Moodulsaun tuuakse koju kätte ja selle paigaldamiseks ei ole vaja professionaalse ehitusmehe abi, sellega saavad kõik ise hakkama.

Ovaalsaun

Tänu oma väikestele mõõtmetele ja kaalule on ovaalsaunale lihtne kohta leida. Saun sobib hästi näiteks koduaeda või terrassile, mahutades 2-4 inimest ning muutes selle ideaalseks lahenduseks koju, kus veel sauna pole, kuid aeg-ajalt sooviks saunatada. Saunamaja on ovaalne, mis muudab selle ruumikaks ja mugavaks. Ovaalne kuju aitab ka soojuse ühtlasemalt jaotada.

Ovaalsaunade tootevalikust leiab midagi igale maitsele. Nii on võimalik valida sauna materjali, ruumide arvu ning sisustust vastavalt enda eelistusele ning rahalistele võimalustele. Sauna saab tellida nii puu- või elektrikerisega, soovi korral kasvõi ilma keriseta. Kaasa saad rääkida nii välisilme kujundamisel kui lisatarvikute valimisel (kibud, veepaak). Kuna ovaalsaun on puidust, siis kaalub ta oluliselt rohkem kui nt GoSauna ruut – 1200kg.

GoSauna saun RUUT

RUUT on puidust Eestis valmistatud uue ajastu saun, mis ühendab endas seikluse, innovatsiooni ja minimalistliku disaini. Tänu kergele kaalule ja tugevale raamile on moodulsauna lihtne transportida. Sauna võid paigutada kuhu iganes soovid – jõe äärde, järve äärde, mäele, katusele või metsa. Piiriks on vaid fantaasia.

Sauna seinad ja lagi on valmistatud tugevast ja vastupidavast 6mm pleksiklaasist, mille puhul on võimalus teha valik kirka, toonitud ja trükitud disaini vahel. Tänu oma vastupidavusele püsib PLEXIGLAS® hõlpsasti kasutuses mitu aastakümmet. UV-kiirgus ja niiskus praktiliselt selle välimust ei muuda, kuna materjalil on loomupärane kaitse ilmastiku mõjude eest. See ei muutu kollaseks ja säilitab kõrgeima läbipaistvuse 30 aastat.

Saun sobib 4-5 inimesele, tänu millele on võimalik nautida keskkonda heade sõprade keskel. GoSauna kuumaks kütmiseks läheb suvisel ajal kõigest 45 minutit. Kuna kütmisperiood sõltub välisest temperatuurist, siis talvise külmaga lisandub veel umbes 30 minutit. Oluline erinevus võrreldes tavalise saunaga on leili omadustes. Tavapärases puitvoodriga saunas lähevad seinad tuliseks ja leil liigub mööda kuuma puitu. Seetõttu on leil üsna terav. GoSauna pleksiklaas on aga välispinnast maha jahutatud, puidust poole jahedam ehk 25-30 kraadi. Niisiis liigub leil mööda jahedat seina ning on meeldivalt mahe ja niiske.

RUUTu on võimalik sisustada elektri- või puidukerisega, põrand ise on puitlippidest, mis toimib trapina. Eraldi ventilatsioonikorsten puudub, kuid seina konstruktsioon neelab ülerõhu ja sedasi toimib loomulik ventilatsioon. Saunaga valgustust ja elektrisüsteemi kaasa ei tule, kuid tänu sellele saab igaüks koostöös elektrikuga luua endale sobiva lahenduse. Sauna kogukaal on 460kg (väiksematel mudelitel jääb alla 400 kg).

Allikad:

 

Elektrikerised kuni -15% ⚡

– Tasuta tarne al 500€ ostust
– Paindlikud maksevõimalused

▶︎ VAATA LÄHEMALT

Elektrikerised - Saunale.ee