Shopping Cart

Tooted puuduvad

Kodumaised ja innovaatilised elektrikerised

Elektrikerised on mugavad ja nutikad lahendused, mis võimaldavad sauna sooja panna telefoni või juhtpuldi kaudu ning ära jääb eraldi katla kütmine, puude ettevalmistamine jms. Telefoni või juhtpulti kasutades aitab see sauna sooja panna, reguleerida selle temperatuuri, kasutada taimeri funktsiooni jmt
elektrikerised-saunale.ee

Elektrikerised on mugavad ja nutikad lahendused, mis võimaldavad sauna sooja panna telefoni või juhtpuldi kaudu ning ära jääb eraldi katla kütmine, puude ettevalmistamine jms. Telefoni või juhtpulti kasutades aitab see sauna sooja panna, reguleerida selle temperatuuri, kasutada taimeri funktsiooni jmt. Loe rohkem siit.

Elektrikerise disain

Elektrikerise disainist sõltub otseselt sauna kogemus. Mida rohkem on kerise ümber metalli, seda järsem ja kuumem on sellest leili viskamise korral eralduv aur. Kodumaised tootjad on loonud suurepäraste disainidega elektrikerised, mis  esiteks on silmale ilusad vaadata, kuid tagavad ka pika ja maheda leili.

Keristes on kasutatud väga vähe metalli, et kogu kuumus tuleks kividest ja võimalikult vähe metallist. Kui kerises on kive palju, ei jõua need sauna mineku ajaks kõrvetavkuumaks muutuda, kuna suure hulga kivide soojenemine võtab aega. Paraja temperatuuriga kividele vett visates, eraldub mõnusa temperatuuriga leil. Samas talletab selline kivikogus ka suure hulga soojust. Kivid püsivad kaua kuumad ning leili jätkub pikalt. 

Kuna võrkkerisele saab leili visata nii ülalt kui küljele, suurendab see leili viskamise pinda veelgi. Keristes kasutatavad ümarad kivid lasevad leiliveel segamatult allapoole kuumemate kivikihtideni liikuda ja täiustavad leilikogemust veelgi. Kerisekivide ideaalne kuumus on saunaekspertide kinnitusel 200‒300 kraadi. Kui kerises on kive vaid väike kogus, kuumenevad need liiga kiiresti. Ajaks kui leiliruum on sauna minekuks parajalt soe, on kivid juba üleköetud. Nende temperatuur võib olla lausa 400 kraadi. Tulikuumadele kividele visatud vesi aurustub järsult nagu pliidiraual ja veeaur nähvab näkku.

Vastutustundlik tootmine

Huumi elektrikerised on toodetud roostevabast terasest detailidest, mis kindlustavad kerisele vastupidavuse ja pika eluea. Vähem oluline pole ka , et tootja kasutab korduvkasutatavaid materjale ja suur osa on käsitööl. Näiteks valmib elektrikerise CLIFF  kerise korpus roostevaba teraslehe väljalõigetest, mis tekivad STEEL elektrikerise tootmisel. Seetõttu ei teki metallijääke ning kogu materjal kasutatakse täielikult ära ja kurnatakse vähem keskkonda. Saunakeriste DROP ja HIVE tootmisel lõigatakse iga metalltraat  parajaks, antakse sellele õige paksus ning painutatakse seejärel rõngasse käsitsi. Ilusa ja ühtlase lõpptulemise saamiseks läbivad roostevabast terasest kerised haavelduse ja pinnatöötluse. Juhtpultide peamoodulite korpused valmistatakse puidust ja ümbertöödeldud plastikust.

Luksuslik kogemus saunast

Teine kodumaine tootja, Saunum, pakub luksuslikumat kogemust elektrikeriste maailmas. Elektrikeristele on võimalik integreerida kliimaseade, mis suunab leili ühtlaselt üle kogu ruumi, muutes sauna kliima tasakaalustatuks, pehmeks ja nauditavaks. Pehmemat auru on kergem hingata, mis tähendab, et leili saab sagedamini visata, et suurendada aurutoodangut ja õhuniiskust, tagades intensiivsema higistamise. Koos leiliauruga on võimalik viia leiliruumi õhku Himaalaja soola ioone, millel on tervendav mõju hingamisteedele ja nahale. Seade ise töötab vaikselt ja tagab mõnusalt tervisliku saunakliima. Kasutades erinevaid seadistusi, saad luua omale nauditava koduse SPA-elamuse.

Elektrikeriste uuenduslik tootmine on avardanud saunamaailma, sest nüüd on võimalus ehitada saunu ka korteritesse ja kontoritesse. Ühtlasi on võimalik disainida saunu uut moodi, uputades keris lava sisse või suurendades lava pinda elektrikerise suuruse arvelt.

Allikad:

    • Huum.ee
    • Saunum.com
    • Foto huum.ee

Elektrikerised kuni -15% ⚡

– Tasuta tarne al 500€ ostust
– Paindlikud maksevõimalused

▶︎ VAATA LÄHEMALT

Elektrikerised - Saunale.ee