Shopping Cart

Tooted puuduvad

Esileht / Saunakerised

Saunakerised

Elektri- ja puuküttega saunakerised ning nende lisad. Vali sobiv alamkategooria.
ElektrikerisedPuukerisedKeriste lisadKerisekividJuhtpuldidSaunakliima

*Selleks, et näha kliendisoodustusi, ära unusta registreerida või sisse logida.

Näitan 1–30 tulemust 96-st

Saunakeris on leiliruumi tähtsaim osa

Meilt leiab kahte tüüpi saunakeriseid. Sõltuvalt saunaomaniku soovile ja maitsele saab valida kas elektrikerise või puukerise vahel. Saunakeris on sauna juures üks tähtsaim osa, mistõttu kutsutakse saunakeriseid ka sauna südaks. Saun on eestlastele olnud suure tähtsusega paik aegade algusest saadik. Saunal on meie jaoks mitmeid erinevaid funktsioone alates laupäevastest saunaõhtutest kuni tervendavate ja ravivate saunas käimisteni. Õige saun kosutab hinge, paitab keha ja teeb meeleolu mõnusaks!

Saunakeriste tüübid

Puukerised sobivad neile, kellele meeldib traditsiooniline sauna kütmise elamus. Meie valikust leiab erinevate omaduste, disaini ja lisadega puukeriseid. Puukeristele saab lisada veesärgi/soojusvaheti või veepaagi vee soojendamiseks. Puukeris vajab ka suitsu juhtimist. Meie valikust leiab selleks kõik vajaliku saunakeriste lisade alt – näiteks valmis moodulkorstnad, suitsutorud, siibrid, põlved, mütsid ning erinevad üleminekud. Elektrikeris sobib neile, kes ei soovi kulutada aega sauna kütmisele. Innovatiivsete juhtpultide kaudu on võimalik sauna kontrollida ka läbi telefoni. Näiteks vastavalt jooksvale ajagraafikule saun sisselülitada, et koju jõudes ootaks ees hää ja kuum saun. Elektrikeriseid on pakkuda erineva võimsuse ja disainiga. Samuti on valikus elektrikerised nii sisekliimaseadmega, kui ka ilma. Eestimaise tootja Saunumi sisekliimaseadmega kerised leiad siit. Saunakeris vajab samuti ka korralikke kerisekive. Pakume nii tavalisi, kui ka ümaraid kerisekive erineva värvitooni ja suurustega. Kui soovida leiliruumis ühtlast temperatuuri ning SPA elamust soovitame paigaldada Saunumi sisekliima seade. Valikus on nii seinatagused kui ka seinapealsed sisekliimaseadmed, mis on varustatud Himaalaja soolapallidega. Kõik meie Saunakerised on valmistatud Eesti tootjate poolt.

Kasulik teave

Kuidas valida omale saunakerist?

Selleks on meil olemas väga hea tööriist, mis pakub sulle sinu saunaruumi mõõtmeid arvesse võttes just konkreetsesse leiliruumi sobivaid keriseid. Vaata lähemalt siit

Kas mul on võimalik tasuda ka mitmes osas?

Jah, pakume sulle mugavat maksemeetodit, mis ei sisalda intresse ega lepingutasusid. Sul on võimalik valida, kas maksad kogu summa kuu aja pärast või kahes- või kolmes võrdses osas. Selleks vali ostukorvis makseviisiks “Maksa hiljem ilma lisatasudeta”.